جستجو
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

دانش در زمينه هاي مختلف علوم من جمله پزشکي  با سرعت زيادي در حال پيشرفت است. چشم پزشکي نيز در سالهاي اخير هم در زمينه تکنولوژي و هم روش هاي درماني و تکنيک هاي جراحي پيشرفت هاي چشم گيري داشته؛ بطوريکه هم  کيفيت اعمال جراحي بهبود قابل توجهي يافته و هم با کمک تکنولوژي هاي جديد درمان بسياري از بيماريهاي لاعلاج و صعب العلاج آسان و معمول شده است.  جاي بسي افتخار است که بتوانيم بگوئيم که علم چشم پزشکي در ايران نيز پابه پاي  سايرکشورهاي جهان پيشرفت کرده است؛ بطوريکه کليه اعمال و تکنيکهاي جراحي با همان کيفيت کشورهاي پيشرفته در ايران نيز انجام مي شود.

از طرفي اطلاعات عمومي افراد نيزدراين زمينه بيشتر شده و بيماران و اطرافيانشان نيز با استفاده از منابع مختلف  در جستجوي دريافت آخرين اطلاعات و بهترين روشهاي تشخيصي درماني هستند.  خوشبختانه با فراگير شدن تکنولوژي اينترنت و دسترسي اغلب مردم در اقصي نقاط دنيا به اينترنت، تبادل اطلاعات  بسيار سريع و آسان شده است. اطلاعاتي که در بسياري از سايت هاي اينترنتي است، اغلب هم از طرفي به علت تخصصي بودن براي عموم قابل فهم نيستند و هم از طرف ديگر، چون به زبان هاي غير فارسي هستند، براي بعضي از مراجعين قابل استفاده نيستند.

سايت هاي چشم پزشکي قابل استفاده براي عموم به زبان فارسي نيز انگشت شمار هستند. لذا اينجانب با راه اندازي اين سايت سعي کرده ام تا جامع ترين و آخرين اطلاعات علمي چشم پزشکي را در دسترس عموم قرار دهم.

در اين سايت مطالب در شش قسمت " ساختمان چشم، دانستنيهاي چشم، بيماري هاي چشم،  جراحي هاي چشم , جراحی های عیوب انکسار (لیزیک، لازک و PRK) و جراحی آب مروارید" مورد بحث قرار گرفته که شما می توانید با نگهداشتن یا کلیک نشانگر ماووس بر روی هر مبحث، عناوین آنرا انتخاب و مطالعه فرمائید. اگر مطلبی مورد نظرتان است و آنرا پیدا نمی کنید در قسمت "جستجو" آنرا تایپ کرده و مطلب مورد نظر را جستجو کنید و علاوه بر این در قسمت "مشاوره"  شما مي توانيد با طرح سوالات خود از مشاوره الکترونيکي و در قسمت" پذيرش" از مشاوره حضوري بهرمند شويد.

آب مروارید                    لیزیک    

      

  جدیدترین روش عمل آب مروارید(کاتاراکت)                       جراحی لیزیک، لازک و ....                             قوز قرنیه و روشهای جدید درمان آن

صفحه اصلی  :: ارسال پرسش  :: پرسشهای پاسخ داده شده  :: کلیپهای آموزشی  :: دریافت نوبت ویزیت  :: درباره من  :: تماس با ما

تعداد سوالات پاسخ داده شده :  8497  سوال     تعداد بازدیدکنندگان : 
استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع آن مجاز می باشد.